-44%

М'яка іграшка BTS Shooky Печенька Шукі БТС BTS
390 ₴
220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 157
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка Печиво Shooky Шуги Suga BT21 талісман з BTS
Опис:
Дуже неслухняна печінка Shooky, яка ненавидить молоко, – політ фантазії Шуги (Suga).
Розмір: 18 см
Матеріал: штучний плюш, синтепух холофайбер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Плюш |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Прання | Машинна/ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


