
Іграшка інтерактивна Dragons Беззубик 10 см | Як приборкати дракона
1 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 476
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пориньте у світ пригод з інтерактивною фігуркою Беззубика — улюбленого героя з мультфільму «Як приборкати дракона»! Цей маленький дракончик висотою 10 см має реалістичний вигляд, яскраві зелені очі та крила. Оснащений динаміком — видає звуки, що робить гру ще цікавішою. При натисканні, голова повертається.
-
Висота: 10 см
-
Звукові ефекти
-
Якісний пластик
-
Працює від батарейок (в комплекті або уточнюйте)
-
Підходить для дітей від 4 років

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Чорний |
| Висота | 100 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Як приручити дракона |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴





