
Колекційна лита металева модель автомобіля Bentley Continental GT зі світлом та звуком, біла 1:24
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інерційна металева колекційна модель автомобіля Bentley Continental GT.
Змодельована до найдрібніших деталей. Bentley Continental – чудовий подарунок як для дитини, так і для дорослого колекціонера. Виготовлена із високоякісного металу за допомогою лиття під тиском.
Характеристики:
- Матеріал: метал
- Особливості: Відчиняються, двері, капот та багажник
- Марка автомобіля: Bentley
- Механізм руху: інерційний
- Колеса: Поворотні
- Ефекти: звукові, світлові
- Двері: відчиняються всі
- Багажник, капот: відкриваються
- Фари: світяться як передні, так і задні
- Колір: білий діамант
- Масштаб: 1:24
- Кількість батарейок для роботи: 3 шт.
- Колекційна модель: так
- Довжина моделі: 22.5 см.
- Габарити: 22,5*8,3*6 см
- Вага: 408 гр
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bentley |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Вага | 408 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴










