
Колекційна металева модель автомобіля Audi RS6 Avant 1:24 чорна (світлові та звукові ефекти)
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 75
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
g>Опис</strong>
Зовнішній вигляд автомобіля пофарбований у чорний глянсовий колір. Аксесуари на даху є знімними і можуть бути видалені. Інтер'єр автомобіля деталізований з точною приладовою панеллю, сидіннями та внутрішнім оздобленням, дзеркала складаються. Автомобіль також має двері, капот і багажник, що відкриваються. При натисканні на капот спалахують фари, ліхтарі, видає звук мотора та вихлопу. Передні колеса, що повертаються, синхронно з рульовим колесом, амортизація на обидві осі. Це чудова модель для будь-якого ентузіаста чи колекціонера Audi.
Додаткова інформація:
- Матеріал: метал; abs-пластик
- Особливості: Світло; звук
- Марка автомобіля: Audi
- Механізм руху: без механізму
- Ефекти: світлові; звукові
- Масштаб: 1/24
- Вага: 400 г
- Кількість батарейок для роботи: 3 шт.
Габарити
- Висота: 7.5 см
- Довжина: 21 см
- Ширина: 9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Audi |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴










