
Колекційна металева лита модель автомобіля BMW M3 CS LCI VI G80, чорна 1:18 (27 см)
3 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис:</p>
Представляємо Вашій увазі колекційну модель BMW M3 CS LCI VI (G80) в масштабі 1:18 (Довжина 27см) Машина добре деталізована. Відчиняються двері, капот багажника складаються дзеркала, обертається кермо, колеса, регулюються сидіння.
Відмінний вибір для дітей та дорослих, які захоплюються автомобілями. Виготовлена із високоякісного металу за допомогою лиття під тиском.
Розміри автомобіля:
- Довжина 270 мм.
- Ширина: 100 мм.
- Висота 80 мм.
- Вага 662 гр
Функціонал машини:
- Двері зі склом
- Передні сидіння регулюються (вперед/назад)
- Дзеркала складаються
- Колеса повертаються
- Є передня та задня амортизація
- Кермо крутиться
- Задні скла тоновані.
- Двері капот і багажник відчиняються-зачиняються
- Світло та Звук відсутній
Основні характеристики:
- Тип: гоночна машина, преміальне авто
- Тематика: гоночні преміальні автомобілі, масштабні моделі
- Колір: Чорний.
- Масштаб: 1:18
- Розміри (ШxГxВ): 10x27x8 см
- Особливості: колекційна, крутиться кермо, відкривається капот/багажник, відчиняються дверцята
- Ефекти: без ефектів
- Матеріал: метал, пластик, гума
- Мінімальний вік: 3 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BMW |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 662 г |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴










