
Колекційна металева модель автомобіля Lexus ES300H 1:24 чорна(світлові та звукові ефекти)
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 662
Опис
Металева машинка Lexus ES300 – це стильна та реалістична модель у масштабі 1:24, яка стане чудовим подарунком для будь-якого любителя автомобілів. Ця колекційна модель виготовлена з міцного металу. Машинка оснащена інерційним механізмом, колесами, що обертаються, і частинами, що відкриваються, що робить гру ще більш захоплюючою. При відкритті дверей машина видає звукові та світлові сигнали. Lexus ES300 – чудовий вибір для дітей, а також для дорослих колекціонерів, які оцінять деталізований дизайн та високу якість виконання. Металеві машинки з дверима, що відкриваються-відмінний подарунок на новий рік або будь-яке інше свято.
Характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: метал; пластик; гума
- Особливості: частини, що відкриваються; рухомі елементи; обертання коліс
- Марка автомобіля: Lexus
- Механізм руху: інерційний
- Ефекти: звукові; механічний рух; світлові
- Масштаб: 1:24
Габарити:
- Висота: 6.5 см
- Довжина: 21 см
- Ширина: 7.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lexus |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Тип | Коробка |
| Вікова група | Від 3 років |
- Ціна: 1 750 ₴










