
Колекційна металева модель автомобіля Mercedes-Benz E300L E-class 1:24 чорна(світлові та звукові ефекти)
1 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 228
Опис
Залізні іграшкові машинки Мерседес Бенц Mercedes-Benz E300 масштабу 1:24 завдовжки 22 см для хлопчиків із сигналом та підсвічуванням. Колекційна машинка відмінно доповнить вашу колекцію. Модель виготовлена в масштабі 1:24 і точно деталізована. Високоякісний сплав металів, гума та пластик надають моделі дорогого та благородного вигляду.
Фунції:
- Зоряне небо;
- Відчиняються всі двері;
- Відкривається багажник спереду (знизу є кнопка);
- Відкривається капот (ззаду) шляхом зачеплення пальцем руки за край кришки;
- Повертаються передні колеса.
- Інерційний привід.
Знизу машини є перемикач режимів роботи:
- Ефекти вимкнені.
- Світлові ефекти - світяться передні фари та задні ліхтарі, спалахує зоряне небо (блимає кількома кольорами).
- При натисканні на передню вісь машинки - світяться передні фари та задні ліхтарі, видається звук двигуна.
- При натисканні на кермо з'являються світлові та звукові ефекти, активується зоряне небо.
Модель оснащена інерційним механізмом, що розганяє машинку на відстань до 10 метрів. Машинку можна використовувати як іграшку та колекційну модель. Також модель можна використовувати як декор. Декорувати можна салон машини, робоче місце чи кімнату будинку. Машинка чудово підійде для будь-якого віку завдяки своїй універсальності.
Основні характеристики:
- Матеріал: метал; пластик
- Особливості: частини, що відкриваються; Зоряне небо; прогумовані деталі
- Марка автомобіля: Mercedes-Benz
- Механізм руху: інерційний
- Ефекти: звукові; світлові
- Масштаб: 1:24
- Кількість батарейок для роботи: 3 шт.
- Колекційна модель: так
Габарити
- Висота: 6 см
- Довжина: 22 см
- Ширина: 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Країна виробник | Китай |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Вага | 600 г |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Прання | Машинна/ручна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
- Ціна: 1 750 ₴










