
Плюшеві штани Hello Kitty Піжамні штани Хеллоу Кітті чорні
550 ₴
- Готово до відправки
- Код: 322
+380 (68) 153-54-08
Менеджер Ольгаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штани Хеллоу Кітті плюшеві - це ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль у повсякденному житті. Ці штани виготовлені з м'якого і зручного поліестеру, забезпечуючи не тільки приємне носіння, а й довговічність. Широка модель і висока посадка роблять їх універсальними для різних вбрань, чи то вечірня мода, чи то домашній одяг. Особливістю цих штанів є їхній family look, який дає змогу легко поєднувати їх з одягом членів сім'ї, створюючи єдиний стиль. Малюнок з фігурами додає унікальності та оригінальності цим штанам, роблячи їх особливо привабливими для шанувальників культової героїні Hello Kitty.
| Размір | Обхват талії, см | Обсяг стегон, см | Довжина по кроковому шву (см) |
|---|---|---|---|
| M (44-46) | 72-75 | 95-100 | 68 |
| L (46-48) | 75-80 | 100-105 | 70 |
| XL (48-50) | 80-85 | 105-110 | 72 |
| XXL (50-52) | 85-90 | 110-120 | 74 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hello Kitty |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 75 см |
| Фасон штанів | Прямі |
| Колір | Чорний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Поліестер |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Молодіжний |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴

